Moje kreativní období začalo asi už v dětství, kdy jsem vymýšlela různé hry pro mne a jiné děti, organizovala jim soutěže a hlavně vyráběla nespočet ručně dělaných výrobků – od pokusů pletenin, přes šití, věcí z hlíny, modelíny, papírová divadélka a betlémy až po kreslení a malování obrazů.

Vystudovala jsem strojní průmyslovou školu, obor technická administrativa a dál se věnovala počítačům a už jsem u nich zůstala.

Od roku 2002 jsem se začala zajímat o tvorbu počítačových her, během let jsem se naučila, že vůle, trpělivost a odhodlání (a taky chuť:-) skutečně růže přináší – několik počítačových her jsem skutečně vytvořila a nějaké jsem prodávala v internetovém obchodě App Store. Díky hrám jsem se dostala i na televizní obrazovky v pořadu Game Page (link raději nedávám:-)

O mých hrách si nicméně i zde můžete přečíst.

Tvorba her mi sice nepřinesla miliony sama o sobě ale jinak mi přinesla mnohé – začlo mě bavit promítat své nápady do obrázků, naučila jsem se jak sestavit vlastní webové stránky, naučila jsem se tvořit loga… a tak jak šel čas se z mého koníčku stalo i zaměstnání, které mne neustále baví a nabíjí novou energií – navrhuji  a spravuji webové stránky, poskytuji konzultace ohledně redakčích systému pro weby, fotím,  tvořím svým klientům vizitky ale i letáčky pro různé akce.

Můj přístup ke klientům je individuální, dávám přednost osobnímu kontaktu (třeba v pěkné kavárně) kde zjistím, co klient potřebuje – protože každý jsme jiný a každý má také rozdílný vkus, proto je osobní kontakt s klientem pro mne důležitým vodítkem pro další spolupráci.

Budu se těšit, pokud si pro spolupráci vyberete právě mne – napište mi nebo zavolejte – jsem tu pro vás.

Olga Fábry